František Eliáš
Právě teď

27. ledna 2020

František Eliáš
tel. 776 193 925
frantisekelias@gmail.com

Žiju na Valašsku, pracuju ve Zlíně.

V práci dělám grafiku, tvořím značky a vedu vedu kreativní schůzky. Jako například pro organizaci Na Pasece.

Cílem takových schůzek je většinou to, aby si lidé něco ujasnili a našli společnou řeč. Jak zjišťuju, v neziskových a lokálních aktivitách je to hodně potřeba.

Každý týden teď peču chleba.

Aktuálně pracuju na...

  • Od loňského roku průběžně pracuju na novém webu pro jedno město ve zlínském kraji (zatím ponechám v tajnosti). Byl zájem o design na míru. Společně s interním týmem z obce jsme na kreativních schůzkách vytvořili koncepci webu a strukturu obsahu, já jsem pak navrhl grafiku. Dělal jsem redakční práce na obsahu. Nyní jsme ve fázi dokončování.
  • Pracoval jsem na nové komunikační strategii Lesní školy Sýkorka. Nyní se chystá nový web.
  • Pracuju na novém letáku pro MAS Broumovsko+. Pracovní název je Best of MAS.
  • Průběžně pracuju na svém novém webu. Baví mě dělat to co nejjednodušším způsobem. KISS = Keep It Simple Stupid. Zatím stále ve fázi prototypu. Něco jako veřejná zkouška kapely.

Víc napíšu, až zase budu mít čas.

Pěkný den, FE

p. s.

Včera ráno na Vltavě – výborný pořad o tvořivé moci slova: Ke kořenům. Moc slova. Věděli jste třeba, že významem slova logos je „usebírání mnohosti do něčeho jednoduchého“?


František Eliáš

Jsem muž, manžel a táta. Ve své práci tvořím značky, grafiku a vedu kreativní schůzky. Můj svět jsou lokální a komunitní aktivity, a to především na Valašsku, odkud pocházím a kde znovu zapouštím kořeny. Baví mě pěstování zeleniny a kosení kosou. A úplně nejvíc společná tvorba.

Máte zájem o spolupráci?

Podívejte se, co všechno nabízím a kolik to stojí.